Nasze przedszkole, otwarte w 2010 roku, mieści się na parterze budynku przy ul. Grunwaldzkiej 93 w Trzebini. To przestronny lokal o powierzchni 200 m², zlokalizowany w spokojnej części miasta, zaledwie 4 km od centrum Trzebini i Chrzanowa. Dzięki temu, przedszkole jest wolne od hałasu i nadmiaru ruchu samochodowego, co sprzyja bezpiecznemu i komfortowemu pobytowi dzieci. Nasz obiekt jest doskonale wyposażony, a dzieci mają dostęp do nowoczesnych sal z tablicami multimedialnymi oraz dużego, ogrodzonego placu zabaw, który zapewnia bezpieczną przestrzeń do zabawy na świeżym powietrzu. Dodatkową zaletą naszej lokalizacji jest bliskość zabytkowego Parku przy Willi Potockich (obecnie Willa NOT - MGOKSiR). Budynek jest całodobowo monitorowany za pomocą cyfrowego systemu wizyjnego, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nasze przedszkole dysponuje trzema nowoczesnymi i bezpiecznymi salami zajęć dla dzieci oraz dodatkową salą, która może pełnić funkcję jadalni lub sali dydaktycznej. Jedna z sal jest przystosowana do pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. To specjalistyczny gabinet terapeutyczny, wyposażony w nowoczesne, estetyczne i trwałe pomoce dydaktyczne, sensoryczne, świetlne i multimedialne do terapii rewalidacyjnej, logopedycznej, fizjoterapeutycznej oraz treningu biofeedback. Przedszkole posiada również niezależne pomieszczenia socjalne i kuchenne, a gabinet Dyrektora znajduje się tuż przy wejściu, co ułatwia kontakt z rodzicami. Dbamy o spełnianie wszelkich norm bezpieczeństwa, zapewniając dzieciom optymalne warunki do rozwoju i nauki.