Szlachetna PACZKA FINAŁ

SZANOWNI PAŃSTWO!
Właściciel i dyrektor Niepublicznego Przedszkola Artystyczno – Językowego „BŁĘKITNA LAGUNA” w Trzebini składają serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom – rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola i całej społeczności przedszkolnej, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka” 2016 r.
Państwa zaangażowanie przyniosło nieoczekiwane efekty - zebraliśmy nie tylko produkty, konieczne do codziennego funkcjonowania takie jak: żywność i artykuły higieniczno–sanitarne, ale również komputer, drukarkę, plecaki a także kołdrę, poduszki, koce, artykuły szkolne i papiernicze, kosmetyki, zabawki . Wszystkie zebrane dary przekazaliśmy, poprzez wolontariuszy, wybranej rodzinie.
Pan Sławomir przekazuje swe podziękowania za otrzymane dary. Najwięcej radości otrzymane prezenty sprawiły dziewczynkom, Oliwii, Natalii i Wiktorii.
DZIĘKUJEMY!!!!
Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebujących rodzin. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.
Właściciel przedszkola „BŁĘKITNA LAGUNA” - Magdalena Hajdus- Kawala,
dyrektor - Ryszarda Jopek
koordynator akcji w przedszkolu – Barbara Gorzkowicz - Żera.

Wróć