KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA - pobierz

Jeśli są Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka do naszego przedszkola prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i dostarczenie jej do przedszkola w dogodny dla Państwa sposób.

Dla Państwa wygody przyjmujemy zgłoszenia w poniższych formach:

• list polecony
  • osobiście

Rekrutacja na rok 2020/2021.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zapisaniem Dziecka do przedszkola, to zachęcamy do kontaktu.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.30 - 16.00.

Jeśli w wybranej przez Państwa grupie są wolne miejsca, to Dziecko może dołączyć do niej w dogodnej dla Państwa chwili.
Aby zapisać dziecko do przedszkola Błękitna Laguna lub Klubu Malucha należy:

• Przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową.
  • Podpisać umowę cywilnoprawną.
  • Złożyć wypełnioną kartę informacyjną Dziecka (KLUB MALUCHA)
  • Wpłacić wpisowe.

Liczba miejsc – z troski o komfort Dzieci i Rodziców – jest ograniczona. O przyjęciach decyduje kolejność zgłoszeń. Przedszkole zapewnia opiekę i edukację Dzieciom w wieku od 2,5 do 6 roku życia, Klub Malucha od 1,5 do 2,5 roku życia.

Przyjmujemy dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego oraz będące w procesie diagnozy związanej z Zespołem Aspergera, Spektrum Autyzmu, Zespołem Zaburzonych Więzi, itp. Dzieciom tym oferujemy dodatkowe zajęcia i indywidualne wsparcie specjalistów z zakresu logopedii i terapii pedagogicznej.

Przyjmujemy dzieci na specjalnych dietach, tj. bezglutenowej, wegetariańskiej, i innych wynikających między innymi z problemów alergicznych. Zapewniamy każdemu dziecku indywidualne podejście i opiekę dostosowaną do jego poziomu rozwoju i potrzeb.