mgr inż. Magdalena Hajdus - Kawala - właściciel - dyrektor przedszkola

mgr Katarzyna Musiał - psycholog przedszkolny
mgr Monika Walas - pedagog przedszkolny

mgr inż. Magdalena Hajdus-Kawala - Dyrektor Przedszkola

Od 2010r  prowadzę dwa Niepubliczne Przedszkola Błękitna Laguna oraz Niepubliczną Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną. W chwili obecnej studiuję psychologię kliniczną dzieci i młodzieży która jest obok psychologii klinicznej człowieka dorosłego odrębną ścieżką kształcenia w ramach stosowanej psychologii klinicznej. Poszerzam swoją wiedzę o problemach rozwoju psychicznego dzieci i młodzieży powiązanych z wiekiem życia, szeroko rozumianym zdrowiem i wymaganiami środowisk wychowawczo-edukacyjnych.

W Przedszkolu oraz w Niepublicznej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Trzebinia udzielam informacji w formie doradztwa, konsultacji, interwencji nastawionej na konkretne deficyty rozwojowe czy zaburzenia rozwojowo-kliniczne (np. dysleksja, ADHD, FAS, autyzm).

mgr Justyna Szajnowska- wychowawca grupy III - DELFINKI

mgr Bernadetta Kuś- wychowawca grupy II - PEREŁKI

mgr Gabriela Skrzecińska- nauczyciel języka angielskiego

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz WSPiM w Chrzanowie. W Przedszkolu „Błękitna Laguna” pracuję od 2011 roku. Łatwo nawiązuję kontakty z dziećmi, szybko zdobywam ich sympatię i zaufanie. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Dlatego też staram się wykonywać swoją pracę solidnie i rzetelnie; zawsze mocno się angażuję, aby wyjść naprzeciw możliwościom i potrzebom dzieci. Ponadto uczę dzieci poprzez zabawę języka angielskiego. Na zajęciach dzieci uczą się piosenek, wierszy, słówek.

ks. Piotr Pilch - religia

Urodziłem się w 1988 roku w Krakowie. Po zdanej maturze w 2008 roku wstąpiłem do Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie. Po 6 latach formacji zostałem wyświęcony na kapłana 31 maja 2014 roku w katedrze na Wawelu. Od 28 sierpnia 2014 roku zostałem mianowany wikariuszem w parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Trzebini – Sierszy. Pracę katechetyczną w przedszkolu Błękitna Laguna podjąłem od listopada 2014 roku na prośbę rodziców. Oprócz zajęć w naszym przedszkolu prowadzę również zajęcia katechetyczne w Przedszkolu nr 3 w Trzebini. Moimi ulubionymi zajęciami poza religią są: dobra książka, kino oraz podróże.

mgr Małgorzata Śledzińska - logopeda

mgr Sylwia Wijas - gimnastyka korekcyjna

Małgorzata Popławska - asystent nauczyciela

Pracuję w przedszkolu "Błękitna Laguna " od początku jego istnienia, czyli od roku 2010. Praca wśród małych dzieci to zaskakująca przygoda każdego dnia, ponieważ każdy mały człowieczek jest bardzo energiczny i pomysłowy. Pomagając spędzić dzieciom miło czas w naszym przedszkolu, ucząc je zasad dobrego funkcjonowania w grupie mogę też wiele uczyć się od nich samych. Wyznaję zasadę, że każde dziecko jest "złote" trzeba tylko znaleźć drogę wzajemnego porozumienia. W ten sposób zdobywam ich przyjaźń i zaufanie. Cieszę się, że sprawiam im radość piekąc urodzinowe torty do przedszkola. Przychodząc do pracy dzieci gorąco mnie witają, jest to pozytywna energia na cały dzień. Urlopy i wolny czas lubię spędzać w moim ogrodzie, a także wyjeżdżam na górskie wyprawy.

Katarzyna Lipka - asystent nauczyciela

Jestem osobą energiczną, wesołą, bardzo lubię spędzać czas w ogrodzie, lubię kontakt z naturą, uwielbiam zwierzęta. W przedszkolu „Błękitna Laguna” pracuję od 2011roku. Praca z dziećmi daje mi satysfakcje i uczy pokory. Z każdym dniem spędzonym wśród dzieci uczę się czegoś nowego.