mgr inż. Magdalena Hajdus - Kawala - właściciel - dyrektor przedszkola
mgr Justyna Szajnowska - pedagog przedszkolny

mgr inż. Magdalena Hajdus-Kawala - Dyrektor Przedszkola

Od 2010r  prowadzę dwa Niepubliczne Przedszkola Błękitna Laguna oraz Niepubliczną Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną. W chwili obecnej studiuję psychologię kliniczną dzieci i młodzieży która jest obok psychologii klinicznej człowieka dorosłego odrębną ścieżką kształcenia w ramach stosowanej psychologii klinicznej. Poszerzam swoją wiedzę o problemach rozwoju psychicznego dzieci i młodzieży powiązanych z wiekiem życia, szeroko rozumianym zdrowiem i wymaganiami środowisk wychowawczo-edukacyjnych.

W Przedszkolu oraz w Niepublicznej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Trzebinia udzielam informacji w formie doradztwa, konsultacji, interwencji nastawionej na konkretne deficyty rozwojowe czy zaburzenia rozwojowo-kliniczne (np. dysleksja, ADHD, FAS, autyzm).

mgr Justyna Szajnowska- wychowawca grupy III - DELFINKI

mgr Bernadetta Kuś- wychowawca grupy II - PEREŁKI