Nasze przedszkole zostało otwarte w 2010r. Znajduje się na parterze budynku przy ul. Grunwaldzkiej 93 w Trzebini w lokalu o powierzchni 200m2. Budynek jest zlokalizowany w spokojnej części miasta (4 km od centrum Trzebini oraz 4 km od Chrzanowa), z dala od hałasu i dużej ilości samochodów. Dzieci mogą korzystać z bogatego wyposażenia przedszkola oraz dużego, ogrodzonego i bezpiecznego placu zabaw.

Dodatkowym atutem jest bliskość zabytkowego Parku przy Willi Potockich (obecnie Willa NOT - MGOKSiR). Budynek jest objęty cyfrowym monitoringiem wizyjnym przez całą dobę. Posiadamy doskonale wyposażone, nowoczesne i bezpiecznie 3 sale zajęć dla dzieci oraz dodatkową salę pełniącą rolę jadalni lub sali dydaktycznej.

Niezależną częścią przedszkola są pomieszczenia socjalne i kuchenne. Gabinet Dyrektora znajduje się tuż przy wejściu aby ułatwić dostęp dla Rodziców. Spełniamy wszystkie normy i przepisy gwarantujące bezpieczeństwo naszych dzieci.